Úspěch Terezky Sečkařové v mezinárodní soutěži

22/03/2018

Úspěch Terezky Sečkařové v mezinárodní soutěži

Žákyně naší školyTerezka Sečkařová se ve dnech 10.-11.03.2018 zúčastnila mistrovství Belgie „Fisaf Open Belgian Championship sports aerobics & fitness“ ve sportovním aerobiku v belgickém Sint-Niklaas.

Belgický šampionát za účasti sportovců z Belgie, Francie, Švýcarska a ČR byl prvním závodem letošní sezóny a prověřil tak připravenost našich závodníků na závody v České republice, především na ty nominační na ME a MS. Obrovským zážitkem bylo závodit na jedné ploše vedle úřadující mistryně světa v kategorii ženy jednotlivci Belgičanky Lissy Van Brande.

Tereza Sečkařová, která se mezinárodních závodů účastnila poprvé, si z Belgie dovezla hned dvě drahocenné medaile, stříbrnou a bronzovou.

V kategorii jednotlivců 11-13 let jednotlivci ženy si sympatickým výkonem vybojovala 3. místo.

Spolu se svými kamarádkami Karolínou Knedlovou a Sofií Šimkovou v kategorii tříčlenných týmů odváží z Belgie krásné 2. místo.

Terezka trénuje v klubu MV TEAM Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a svými prvními letošními úspěchy vzorně reprezentuje školu i město Bzenec.

Mgr. Monika Váňová, MV Team Univerzity Tomáše Bati