Jak bydlí děti v Americe

04/03/2019

DLOUHODOBÝ PROJEKT

JAK BYDLÍ DĚTI CELÉHO SVĚTA I.

Jak bydlí děti v Americe

V dalším části našeho projektu jsme se dozvídali o tom, “Jak bydlí děti v Americe“.  V prezentaci jsme si mohli prohlédnout jejich domy, školu a zjistit, jak tráví volný čas. O životě v Americe nám povyprávěla i Hanička Polášková, která chodí do naší družiny a 6 let tam žila. Děti ji zahrnuly spoustou otázek, na které vtipně a pohotově odpovídala. Potom se s námi o svoje zážitky doplněné fotkami přišla podělit Erika Sutnerová, která o prázdninách v USA pobývala a v současnosti pracuje na naší škole.

Na závěr jsme si připravili „americkou svačinku“ - hranolky s kečupem. Ty byly tou nejlepší tečkou za celým odpolednem.

Mgr. Ludmila Sotolářová, ved. ŠD