Pohár rozhlasu 2012

18/05/2012

Ve dnech 16. a 17. května 2012 se na městském stadioně v Kyjově uskutečnilo okresní kolo 44. ročníku Poháru rozhlasu v atletice pro žáky základních škol.

Ve středu závodili mladší žáci a mladší žákyně. Obě družstva naší školy vybojovala mezi dvanácti dalšími krásná 2. místa. Z jednotlivců se nejvíce dařilo Marianu Gabrielovi, který vyhrál závod na 1000 metrů a skončil na 2. místě ve skoku vysokém, Radce Syrové, která vyhrála běh na 600 metrů, a Monice Vévodové, která obsadila 2. místo v běhu na 60 metrů.

Ve čtvrtek pak závodili starší žáci a žákyně. Chlapci opět nezklamali a skončili na 2. místě, kdy od postupu do krajského kola je dělilo pouhých 41 bodů. Z jednotlivců je třeba vyzvednout výkon Tomáše Zlámala, který vyhrál závod na 1500 metrů. Starší děvčata obsadila v celkovém pořadí pěkné 6.místo.

Poděkování patří všem žákům a žákyním, kteří se závodů zúčastnili a vzorně reprezentovali naši školu.

Více informací o Poháru rozhlasu, stejně jako o dalších sportovních soutěžích, najdete na webových stránkách: http://assk.hodonin.sweb.cz.