5.B na návštěvě ve stacionáři

24/01/2019

Naše pohádka ve stacionáři Zdislava

Ráno 21. prosince 2018 jsme se vydali s naší třídou do denního stacionáře Zdislava ve Veselí nad Moravou. Naše cesta vlakem rychle utekla a po příjezdu do Veselí jsme se cestou zastavili na výstavu betlémů v Panském dvoře.

Jakmile jsme dorazili do stacionáře, tak jsme si poslechli přednášku o jeho činnosti a  následovala prohlídka celého stacionáře. No a potom jsme si oblékli kostýmy a zahráli jsme připravenou pohádku O Popelince. Na památku jsme darovali klientům vánoční přání a zazpívali jsme si společně koledy.

Myslím, že se nám vystoupení povedlo a že stacionář zase někdy navštívíme.

Lenka Lukešová žákyně  5.B třídy