Bzenečtí čtvrťáci soutěží o výlet do Disneylandu v Paříži

04/04/2014

Bzenečtí čtvrťáci soutěží o výlet do Disneylandu v Paříži

Promotým Radia Čas potěšil šikovné školáky

Velká jarní hra COOPMánie je v plném proudu a v pátek 14. března poprvé vyjeli zástupci Radia Čas do regionů odměnit v průběžném hodnocení nejpilnější soutěžící. Vyrazili do tříd 4.A ze ZŠ a MŠ Bzenec., 6.A ze ZŠ a MŠ Staré Město u Frýdku Místku a 7.A ze ZŠ a MŠ Řezníčkova v Olomouci.

"V bzenecké škole děti do soutěže motivovala paní učitelka, která se o ní dozvěděla z místní Jednoty, kde pravidelně nakupuje. Se sbíráním dětem pomáhají  jejich rodiny. Moc si přejí, aby vyhráli právě oni a při našem odjezdu si přáli, aby se s naším promotýmem zase brzy setkali“, uvedl Honza Štefaník, který za Radio Čas Základní školu v Bzenci navštívil.

Až do závěru soutěže bude probíhat týdenní hodnocení. Třídy nahlašují přes formulář na webu, kolik se jim podařilo nasbírat nových účtenek za předchozí týden (za období středa – úterý). Promotýmy  pak každý pátek navštíví 3 nejšikovnější třídy v regionech a odmění je!

Účtenky třídy posílají poštou souhrnně (jedenkrát) až na konci soutěže.

Vítěz celé soutěže se může těšit na nezapomenutelný třídní výlet!