Itálie 2014

01/07/2014

1. XXII. OZDRAVNÝ  POBYT V ITÁLII  15. 6. – 22. 6. 2014

Školní výlet do Itálie se mi líbil.

Do Itálie se mi moc nechtělo, ale nakonec to bylo velice zábavné. Nejvíc se mi líbilo u moře, v aquaparku, a také v Caorle, kde měli výbornou zmrzlinu, šikmou věž a mnoho obchodů,  ve kterých byla spousta zajímavých věcí. Moře bylo jaksi málo slané, ale plné krabů a krásných mušlí, které jsme hledali po pobřeží i v jámách, které jsme kopali. Také jsme soutěžili o nejkrásnější hrad z písku. Černoši tam prodávali náramky, řetízky, brýle a osušky. Každý večer se sešla „parta dětí“, které neustále „kecaly“. Vyprávěly se strašidelné příběhy, veselé vtipy a různé historky. Také jsme chodili k bazénu, kde jsme plavali i závodili, jak děti, tak i dospělí. Bydleli jsme v mobilhomech a chodili jsme do města na pizzu a pro dárky svým blízkým. Paní učitelka Jurečková a pan učitel Jurečka to tady měli všechno pod palcem a rozkazy lítaly jako o závod. Paní učitelka Kosířová vymyslela „šílený večer“ a my jsme se museli převléct do srandovních kostýmů  a předvádět samé legrační tance.

Jen doufám, že to nebyl poslední výlet do Itálie, protože to byla moc veliká zábava a sranda.

A taky jsme si odpočinuli od školy, a to se moc často nestává.

Sára Antošová 6.B