Polonéza 2018

12/02/2018


Slavnostní předtančení žáků základní školy na plese SRPŠ

 

V sobotu 20.1.2018 si naše třídy 9.A a 9.B připravily předtančení na plese SRPŠ. Na celé vystoupení jsme se připravovali asi čtyři měsíce s paní učitelkami J. Syrovou a K. Těthalovou. Jsme jim moc vděční za to, že nám polonézu vymyslely a vše nás naučily.

Sraz jsme měli my žáci na kulturní domě již kolem páté hodiny odpoledne, abychom se stihli připravit a vyzkoušet si tance už v šatech a oblecích. Někomu daly také zabrat společenské boty, které nám na parketu klouzaly.

Před osmou hodinou začali přicházet návštěvníci. Těšili jsme se na příchod našich rodin, abychom mohli ukázat, co jsme se všechno naučili. Každý z nás měl v sobě aspoň kousek trémy, bál se, že udělá chybu. Najednou nám dali znamení a my jsme vykročili směrem k parketu! Všechno jsme zvládli a publikum nás odměnilo velkým potleskem! Všichni byli šťastní, rodiče těžko skrývali slzy dojetí.

Polonézou jsme tak trochu nahlédli do světa dospělých. V pondělí jsme se vrátili však zpět do školních lavic a na náš první ples budeme dlouho vzpomínat.

Tereza Matějová. 9.B

FotogalerieNaše škola je zapojena do Operačního programu Výzkum, vývoj, vzděláváníNaše škola je zapojena do projektu Celé Česko čte dětem