Rozloučení žáků 9. tříd

02/07/2014

Rozloučení žáků 9. tříd

Jako každý rok i letos proběhlo poslední školní den slavnostní rozloučení žáků 9. tříd se školou. Vše dobré do budoucnosti popřáli dětem ředitel školy p. Mgr. Jiří Adamec a starosta města Bzence p. Pavel Čejka.  Andrej Vančura, Lucie Slabá a Sabina Fraňová  přednesli  projevy, v nichž zavzpomínali na uplynulých devět let své školní docházky, Andrea Kučková s Luckou Slabou se pak postarali o hudební zážitek – při tónech hudby z filmu Tenkrát na západě nezůstalo jedno oko suché.

Na závěr členka SRPŠ p. Taťána Lagová předala žákům knižní odměny a krátkým projevem se s nimi rozloučila. Vysvědčení spolu s krásnými pamětními listy pak předali dětem naposled v jejich třídách tř. učitelé p. Mgr. Jana Presová a p. Ing. Josef Bártek.

PhDr. Ilona Tranžíková, Ph.D. zástupkyně ředitele