Školní slavík 2014

21/05/2014

Školní slavík 2014

V úterý 29.4.2014 se v učebně hudební výchovy bzenecké základní školy uskutečnila pěvecká soutěž „Školní slavík“. Soutěžilo se ve dvou kategoriích: I. kategorie: 1.-6. třída, II. kategorie: 7.-9. třída. V porotě zasedli Mgr. J. Jurečková, PaedDr. P. Jurečka, Ing. J. Houdek a Mgr. L. Šumberová, hostem soutěže byla zástupkyně ředitele PhDr. I. Tranžíková. U každé zpěvačky či zpěváka porota hodnotila intonaci, výběr skladby, znalost textu apod. Soutěžících bylo celkem 16 a zazněly zde písně české, anglické, slovenské a dokonce i jedna píseň ruská. Vystoupil zde i pěvecký sbor základní školy, v jehož podání jsme slyšeli skladby: Falling Slowly, Lemon Tree a Ariadiamus. Celá akce se letos poprvé konala pod záštitou paní učitelky Mgr. L. Šumberové.

Výsledky:

1. I.                   Kategorie: