Slavnostní polonéza žáků na plese SRPŠ při ZŠ Bzenec

28/02/2014

V sobotu 25. ledna 2014 deváťáci bzenecké základní školy vyměnili trička a džíny za krásné plesové róby a slušivé košile s kravatami, aby předvedli návštěvníkům plesu SRPŠ při ZŠ Bzenec slavnostní polonézu. Zatančili na tři skladby:  A thousand Years, River flows in You a When you´re gone. Přestože měli před vystoupením velkou trému, vše zvládli na výbornou! Žáci tím zúročili několikaměsíční snažení nejen své, ale také paní učitelek Mgr. Magdy Březíkové a PaedDr. Miroslavy Kosířové, které s nimi měly velkou trpělivost.

Polonézou ples žáci slavnostně zahájili, rodičům i ostatním návštěvníkům však organizátoři nabídli další program: vystoupení gymnastek z Veselí nad Moravou či barmanskou show L. Jílka. K tanci hrála skupina Šiška, kterou střídal DJ Simens, v horním sále mohli návštěvníci ochutnat vína vinařství Vinum Moravicum či zazpívat si s cimbálovou muzikou Pramen, jejímiž členy jsou převážně bývalí žáci bzenecké základní školy.

Foto: A. Pospěch, T. Bártková