Svátek matek 2014

21/05/2014

Svátek matek

Dne 6.5. se na Kulturním domě ve Bzenci uskutečnilo vystoupení žáků základní školy ke Dni matek. Před pátou hodinou se před KD scházelo plno krojovaných a dětí v mažoretkových kostýmech.

Vystoupení zahájil Marijánek I  (2.-5.třída) s programem „Co sme všecko urobili“. V této skupině bylo asi čtyřicet dětí. Dále nastoupil Marijánek II (6.třída). Tato dvě vystoupení byla nacvičena pod vedením paní učitelky J. Jurečkové. Následoval program Marijánku III (9.třída), ve kterém jsme si nacvičili, pod vedením paní M. Škodíkové, závěrečné vystoupení pro paní učitelku Jurečkovou jako poděkování.  Nakonec vystoupily Mažoretky I a II pod vedením Mgr. Jurečkové a PaedDr. Kosířové. Doufáme, že se všem  vystoupení  líbilo a děkujeme paním učitelkám .

Sabina Fraňová a Lucie Slabá,  9.B