Žáci naší školy v České televizi

07/06/2013

Žáci naší školy v České televizi

Dne 29.5.2013 se již tradičně  děti z naší základní školy zúčastnily Filmového festivalu ve Zlíně. Žáci třídy 5. B našli odvahu a přihlásili se do pořadu ČT – Zprávičky. Následuje krátká zpráva žáků 5.B z natáčení.

Šli jsme na zlínskou radnici, kde si česká televize vybudovala filmový štáb. Byli jsme připraveni a odhodláni, že řekneme svůj názor na pořady pro děti v ČT. Všude bylo plno kabelů, světel a kamer. Než začalo natáčení, seznámili jsme se s moderátorkou pořadu – Bárou Černoškovou. Byla moc hezká!!! A taky přišla paní maskérka, která naše poslance učesala a napudrovala. Pak jsme začali diskutovat. Už ve třídě jsme si zvolili čtyři poslance – Vojtěch Hartman, Eliška Novotná, Jarek Váňa a Filip Janoušek. Zbytek třídy seděl na tribuně, vše sledoval a na dotaz moderátorky se zapojil do diskuze. Celé natáčení bylo úžasné a my si na chvilku připadali jako herci. Za odměnu, že jsme se nebáli, jsme dostali každý tričko s logem zpráviček, klíčenku a taky moooc dobré občerstvení. Hned na druhý den přišla paní učitelce zpráva z ČT, že naši třídu vybrali do vysílání dne 31.5.2013.

Žáci 5.B

Chcete-li se na zprávičky podívat ze záznamu, klikněte na:

Zde také můžete – formou hlasování - podpořit názor našeho žáka Vojty Hartmana